Niszczył lusterka zaparkowanych samochodów, ponieważ nie dogadał się z partnerką

Młody mężczyzna w wieku 25 lat niedzielnej nocy niszczył lusterka w zaparkowanych samochodach. Jego działanie było spowodowane tym, że jego była partnerka nie miała zamiaru wpuścić go do mieszkania. W wyniku tego mężczyzna zaczął dewastować samochody.

Policja szybko zatrzymała 25-latka

Na miejsce, w którym dochodziło do dewastowania zaparkowanych samochodów od razu udała się policja. Zostali oni poinformowani poprzez zgłoszenie od świadków całego zajścia. Okazało się, że w momencie przybycia na miejsce policjantów, mężczyzna został złapany na gorącym uczynku. Oddalił się jednak z miejsca zdarzenia, na szczęście funkcjonariuszom udało się go znaleźć niewiele później.

Młody mężczyzna zniszczył przydrożne samochody

Jak wstępnie udało się ustalić policjantom, młody mężczyzna starał się wtargnąć do mieszkania byłej partnerki. Znajdował się on pod wpływem alkoholu, a przy tym wszystkim był dosyć agresywny. Gdy nie dostał się na klatkę schodową bloku, w którym mieszkała jego była partnerka, to zaczął niszczyć przydrożne samochody. Jednym z aut był pojazd należący do ojca jego byłej partnerki. Zniszczył w nim lusterko, a także kopał butem. W podobny sposób doszło do zniszczenia kolejnego samochodu, który znajdował się tuż obok.

25-latek jest recydywistą

Policjanci po zatrzymaniu agresywnego mężczyzny od razu sprawdzili jego dane w systemach informatycznych. Okazało się, że 25-latek odpowiadał już za podobny czyn. Obecne działanie z jego strony jest więc recydywą, za co grozi mu nawet do 7,5 roku więzienia. Dodajmy, że straty powstałe w wyniku nieprzemyślanego zachowania 25-latka oszacowano wstępnie na mniej więcej 1600 złotych.