Znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny. Poszukiwania drugiego wciąż trwają

W poniedziałek 13 września policjanci z Olsztyna poinformowali, że odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny pochodzącego ze Zduńskiej Woli. Przypomnijmy, że zaginął on tydzień temu, gdy wyszedł z domu i nie wrócił.

Ciało 24-latka zostało odnalezione

Jak informuje policja olsztyńska, mężczyzna w wieku 24 lat pochodzący ze Zduńskiej Woli przybył do Olsztyna w celu odwiedzenia znajomych. W ostatni piątek opuścił jednak mieszkanie i od tej pory z nikim się nie kontaktował. W poniedziałek 13 września do informacji publicznej trafiła jednak informacja, że w małym lasku przy ulicy Witosa odnaleziono ciało 24-latka. W akcjach poszukiwawczych brali udział zarówno policjanci, żołnierze WOT, jak i strażacy OSP z okolicznych miejscowości Olsztyna.

Wciąż trwają poszukiwania 27-latka

Obecnie trwają również poszukiwania poszukiwania 27-latka, który wypoczywał nad jeziorem Klebarskim. Mężczyzna spędzał czas nad jeziorem, jednak od tego czasu również z nikim się nie kontaktował. W niedzielę trwały już poszukiwania mężczyzny, jednak bezskuteczne. Stąd też w akcję poszukiwawczą zaangażowali się m.in. płetwonurkowie z Specjalnej Grupy Płetwonurków RP. Dno jeziora jest regularnie przeszukiwane, a płetwonurkowie działali właśnie w poniedziałek.