Kolejna zmiana prezesa w Stomilu Olsztyn

Kibice Stomilu Olsztyn doskonale pamiętają masę zawirowań w klubie, które miały miejsce w poprzednim sezonie. Ten sezon miał być znacznie spokojniejszy, jednak jeszcze przed końcem pierwszej rundy rozgrywek ligowych okazało się, że nastąpi zmiana na stanowisku prezesa klubu.

Słaba runda jesienna w wykonaniu Stomilu Olsztyn

Olsztyński klub nie zaprezentował się zbyt okazale w rundzie jesiennej ligowych rozgrywek. Miejsce w strefie spadkowej na pewno nie było celem przed rozpoczęciem sezonu, a właśnie takie miejsce zajmuje obecnie zespół z Olsztyna.

W wyniku nieudanej rundy jesiennej z klubu odszedł Łukasz Puciłowski, a więc dotychczasowy prezes Stomilu Olsztyn. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie stanowisko prezesa klubu piastowało, a następnie straciło dwóch innych prezesów, a mianowicie Wojciech Kowalewski oraz Grzegorz Lech.

Stomil Olsztyn w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Fortuna 1. Ligi przegrał w kompromitujących okolicznościach z Arką Gdynia w stosunku 0:6. Głos po meczu zabrał trener drużyny, a więc Adrian Stawski. Jego zdaniem do klubu należy ściągnąć kilku zawodników, którzy z marszu mogliby wskoczyć do pierwszego składu i wzmocnić skład. Dodajmy, że w tym sezonie zespół Stomilu odniósł tylko pięć zwycięstw w trakcie całej rundy jesiennej.