23-latek skoczył z budynku

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w poniedziałek, dnia 6 grudnia. Kilka minut po godzinie 21:00 olsztyńskie służby ratunkowe otrzymały informację, że z dachu budynku wyskoczył młody mężczyzna.

Młody mężczyzna wyskoczył z dachu budynku

Całe zdarzenie miało miejsce przy ulicy Limanowskiego w Olsztynie. To właśnie tam młody mężczyzna wyskoczył z dachu budynku wielomieszkaniowego. Po otrzymaniu zawiadomienia przez olsztyńskie służby, na miejscu od razu pojawiły się odpowiednie służby ratunkowe.

Młody mężczyzna po skoku z dachu budynku wielomieszkaniowego na szczęście przeżył. Stan 23-letniego mężczyzny jest jednak krytyczny. Obecnie 23-latek znajduje się w jednym ze szpitali na terenie Olsztyna.

Ostatnimi czasy do niebezpiecznego zdarzenia doszło również w Bartoszycach. Tam kobieta wyskoczyła z okna szpitalnego i niestety nie przeżyła. Służby ratunkowe apelują do wszystkich osób, że w razie jakichkolwiek problemów wszyscy potrzebujący mogą zgłosić się na rozmowę przez stronę liniawsparcia.pl oraz na rozmowę telefoniczną przez bezpłatną infolinię 800 70 22 22. Przypomnijmy, że infolinia jest bezpłatna, a także dostępna całodobowo.