Nie żyje 47-latek, którego znaleziono przed domem w Olsztynie

Policja stara się ustalić okoliczności, w których zmarł 47-latek znaleziony podczas jednych z ostatnich dni przed jednym z domów na terenie Olsztyna. Policjanci otrzymali zgłoszenie o 47-latku, który z obrażeniami znajduje się przed jednym z domów na terenie Olsztyna. Oczywiście na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe, jednak niestety pomimo natychmiastowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 47-latka

Według informacji podanych przez Polską Agencję Prasową wiemy, że dyżurny obsługujący komendę miejską policji w Olsztynie zgłoszenie otrzymał w niedzielę rano. Zgłoszenie związane ze znalezieniem mężczyzny zawierało informację o tym, że mężczyzna z obrażeniami ciała znajduje się przed jednym z domów na terenie miasta Olsztyn. Niestety służbom ratunkowym, które pojawiły się natychmiastowo na miejscu zdarzenia nie udało się uratować mężczyzny z obrażeniami ciała.

Trwa śledztwo w sprawie zgonu 47-latka

Po stwierdzeniu zgonu na miejscu pojawiła się natychmiastowo grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Co więcej, oprócz tego na miejsce pojawił się także prokurator, który bierze czynny udział w wyjaśnieniu sprawy. Na ten moment wiemy tylko tyle, że funkcjonariuszom udało się zatrzymać mężczyznę, który najprawdopodobniej ma związek ze zgonem 47-latka. Oczywiście więcej szczegółów tej sprawy jeszcze nie znamy, ponieważ jest na to jeszcze za wcześnie. Warto dodać, że do zabójstwa doszło również nie tak dawno w okolicach Swarzędzia. Tam policjanci również prowadzą śledztwo, o czym więcej na swarzedzinfo.pl.