44-letni mężczyzna zginął w tragicznym wypadku w okolicach Olsztyna

We wtorek, dnia 27 września, po godzinie 17:00 doszło do wypadku drogowego w okolicach Olsztyna. Dokładnie na odcinku drogi serwisowej Olsztyn – Wójtowo, wzdłuż drogi S-16. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 44-letni kierowca samochodu osobowego na łuku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w inny samochód osobowy.

Mężczyzna zmarł w szpitalu

44-letni mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu na łuku drogi. Tam 44-letni kierowca samochodu osobowego marki Citroen czołowo zderzył się z innym samochodem osobowym marki Skoda, którym podróżowały 45-letnia kobieta i 10-letnia dziewczynka. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, 44-letni kierowca samochodu osobowego marki Citroen trafił do szpitala. Niestety, ale tam zmarł. Jeśli chodzi o stan zdrowia 45-letniej kobiety i 10-letniej dziewczynki, które podróżowały drugim samochodem osobowym, to nie odniosły one żadnych poważniejszych obrażeń.

Śledczy pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku drogowego

Obecnie funkcjonariusze śledczy z Olsztyna starają się określić dokładne przyczyny tego zdarzenia drogowego. Badają oni przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł 44-letni mężczyzna.