Na drodze ekspresowej S51 w kierunku Olsztyna ciężarówka wpadła do rowu

W całym województwie warmińsko-mazurskim panują trudne warunki z powodu gołoledzi na drogach. Dochodzi do wielu wypadków i kolizji. Na przykład droga ekspresowa S51 w kierunku Olsztyna została zablokowana na wysokości węzła Gryźliny z powodu przewróconej ciężarówki.

Trudne warunki drogowe i mnóstwo zdarzeń drogowych

Od wtorkowego poranka niemal wszystkie chodniki i drogi w warmińsko-mazurskim są bardzo śliskie z powodu marznących opadów, które tworzą gołoledź. Z tego względu kierowcy podróżujący trasą S51 w kierunku Olsztyna mogą spodziewać się utrudnień. Na wysokości węzła Gryźliny samochód ciężarowy wpadł do przydrożnego rowu.

Droga będzie zablokowana przez najbliższą godzinę. Olsztyńska policja informuje, że utrudnienia potrwają do czasu wyciągnięcia pojazdu ciężarowego z przydrożnego rowu przez specjalistyczny holownik. Funkcjonariusze kierują kierowców na objazdy drogą serwisową. Warto dodać, że trudne warunki drogowe dotyczą wszystkich kierowcy poruszających się na innych drogach w województwie. Z tego względu należy zachować szczególną ostrożność.