Doświadczony siatkarz może trafić do Indykpolu AZS Olsztyn

W ostatnim czasie Indykpol AZS Olsztyn musiał zaakceptować fakt, że nie będzie mógł grać spotkań ze swoim doświadczonym rozgrywającym, jakim jest Josh Tuaniga. Wszystko z powodu kontuzji tego zawodnika. Okazuje się jednak, że do klubu na zastępstwo może dołączyć inny doświadczony rozgrywający. O kim mowa?

Grzegorz Pająk najpoważniejszym kandydatem na zastępstwo Josha Tuanigi

Przypomnijmy, że Josh Tuaniga odniósł poważną kontuzję stawu łokciowego w ostatnim spotkaniu, w którym Olsztynianie grali z BBTS-em Bielsko-Biała. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że doświadczony amerykański rozgrywający może nie zagrać już nawet do końca tego roku. Dlatego drużyna z Olsztyna pilnie potrzebuje wzmocnień na pozycji rozgrywającego.

W obrębie zainteresowań olsztyńskiego klubu jest spora ilość zawodników. Jednak najpoważniejszym zawodnikiem, który może trafić do Olsztyna jest Grzegorz Pająk. Warto zaznaczyć, że jest to doświadczony rozgrywający, który aktualnie występuje w Cuprum Lubin. Zawodnik ten miał już przyjemność grać nawet w Olsztynie, kiedy to koszulkę AZS-u przywdziewał w latach 2013-2014. Na ten moment nie wiadomo jednak do końca, czy to właśnie Pająk trafi do Indykpolu AZS Olsztyn.