Nadchodzą wielkie piłkarskie derby w 2. Lidze. Stomil podejmie Olimpię

Stomil Olsztyn kontra Olimpia Elbląg – to derbowe spotkanie za każdym razem rozgrzewa publiczność do czerwoności. Mecz, który dostarcza sporo emocji odbędzie się już w najbliższą sobotę. Mecz zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu na kibiców, ale również na dyspozycję obu zespołów – oba kluby w ligowej tabeli dzieli tylko jeden punkt.

Derby województwa na stadionie w Olsztynie

Spotkanie pomiędzy Stomilem Olsztyn a Olimpią Elbląg to prawdziwe derby województwa. Tego typu spotkania są zawsze meczami podwyższonego ryzyka. Na najbliższe sobotnie spotkanie piłkarskie, do Olsztyna ma przybyć również liczna grupa kibiców z Elbląga.

Okazja do rewanżu

Dla piłkarzy Stomilu Olsztyn na pewno sobotni mecz będzie znakomitą okazją do rewanżu. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w tym sezonie rozgrywanym pomiędzy obiema drużynami, okazałe zwycięstwo odnieśli piłkarze z Elbląga. Wtedy pokonali oni na własnym stadionie przyjezdnych z Olsztyna aż 4:0.

Mecz pomiędzy Stomilem Olsztyn a Olimpią Elbląg odbędzie się w sobotę, 11 marca 2023 roku o godzinie 19:45 na stadionie Stomilu Olsztyn.