Jak często przeklinają mieszkańcy Olsztyna? Jak wypadamy na tle całego kraju?

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzał dość interesujący ranking. Pokazuje on statystyki dotyczącego tego, jak często przeklinają Polacy. W rankingu uwzględniono mieszkańców poszczególnych miejscowości z całego kraju. Jak na ich tle wypadł Olsztyn?

Olsztyn na 5. miejscu w Polsce pod względem ilości przekleństw

Mieszkańcy Olsztyna mogą czuć się zaskoczeni. Według rankingu przeprowadzonego przez platformę Preply mieszkańcy Olsztyna znajdują się na 5. miejscu pod względem ilości wypowiadanych przekleństw każdego dnia. W rankingu pod uwagę wzięto 19 największych miast i badania przeprowadzono wśród 1500 mieszkańców w każdej miejscowości.

Na czele rankingu znaleźli się mieszkańcy Gdyni, którzy przeklinają 31 razy dziennie. Na miejscu nr dwa znaleźli się mieszkańcy Bydgoszczy z ilością przekleństw 29 dziennie. Na trzecim miejscu uplasowali się mieszkańcy Szczecina z 23 przekleństwami dziennie. Czwarte miejsce przypadło mieszkańcom Warszawy z ilością 22 przekleństw dziennie. Na miejscu nr 5 znaleźli się mieszkańcy Olsztyna, którzy również przeklinali 22 razy dziennie, podobnie jak mieszkańcy stolicy kraju.

Czy zgadzacie się z wynikami rankingu przeprowadzonego przez  Preply? Jak często używacie wulgaryzmów?