Niebezpieczny wypadek drogowy z udziałem 58-letniego mężczyzny

Na początku tygodnia w poniedziałek, dnia 27 marca miał miejsce niebezpieczny wypadek drogowy. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn 58-letni kierujący samochodem osobowym marki Volvo w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał pod samochód ciężarowy. Na całe szczęście mężczyzna osobówki przeżył to zdarzenie.

Kompletnie zniszczony samochód osobowy

58-latek może mówić o sporym szczęściu, że przeżył to zdarzenie. Samochód osobowy marki Volvo został w wyniku wypadku drogowego kompletnie zniszczony. Kierowca osobówki musiał zostać przetransportowany do szpitala. Z samochodu został wyciągnięty z pomocą strażaków, którzy musieli wyciąć dach samochodu.

Na miejscu zdarzenia na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie od razu pojawili się policjanci oraz pozostałe służby. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 8:00. Według ustaleń policji wiadomo, że zarówno kierowca samochodu osobowego marki Volvo, jak i kierowca samochodu ciężarowego marki Iveco byli trzeźwi. Na ten moment nie są znane dokładne przyczyny tego zdarzenia. Nad sprawą pracują olsztyńscy policjanci.

W wyniku wypadku z utrudnieniami drogowymi musieli zmagać się pozostali kierowcy. Ruch w tym miejscu wrócił do normy dopiero około godziny 11:00.