Kursowanie tramwajów w Olsztynie zostanie wstrzymane w weekend

Podczas nadchodzącego weekendu kursowanie tramwajów w Olsztynie zostanie wstrzymane. Oficjalną informację w tej sprawie wydał olsztyński magistrat. Z informacji wynika, że wstrzymana zostanie linia tramwajowa nr 2. Na czas pauzy tramwajów linii tramwajowej nr 2, kursować będzie linia zastępcza Z-2.

Utrudnienia dla pasażerów

W wyniku wstrzymania kursowania linii tramwajowej nr 2, na pewno pasażerowie będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Jak wynika jednak z informacji, pasażerowie będą mogli skorzystać z zastępczej linii tramwajowej Z-2. Linia zastępcza będzie kursować wzdłuż trasy tramwajowej nr 2, z pominięciem trzech przystanków.

Zatrzymanie ruchu linii tramwajowej nr 2 podczas nadchodzącego weekendu, w dniach od 22 do 23 kwietnia, wynika z remontu, które będą odbywać się na sieci trakcyjnej. Niestety, ale trzy przystanki będą pominięte w tym wszystkim. Mowa o przystankach: Szpital Wojewódzki w kierunku krańca Dworzec Główny, Pstrowskiego-Sikorskiego w kierunku krańca Kanta oraz Auchan w kierunku krańca Dworzec Główny.