Akcja poszukiwawcza 29-letniej Klaudii Obrębskiej

Władze policyjne podejmują intensywne działania, mające na celu odnalezienie Klaudii Obrębskiej. Kobieta, lat 29, od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktu z najbliższymi. Apelują do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu w najbliższej jednostce policji.

Poszukiwania prowadzone są pod auspicjami Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Ostatni raz Klaudia Obrębska dawała o sobie znać rodzinie w kwietniu 2023 roku. Od tamtego czasu nie nawiązała z nimi żadnego kontaktu.

Policjanci z Olsztyna zostali powiadomieni o sytuacji w poniedziałkowy poranek, 14 sierpnia. Obecnie koncentrują swoje wysiłki na ustaleniu miejsca pobytu zaginionej 29-latki.

Klaudia Obrębska ma szczupłą budowę ciała, mierzy 175 cm wzrostu i cechują ją niebieskie oczy.

Jeżeli jesteś w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących pomóc w odnalezieniu Klaudii, bądź wiesz cokolwiek na temat jej obecnego miejsca pobytu, skontaktuj się z najbliższą jednostką policji lub zadzwoń na numer alarmowy 112. Możesz także bezpośrednio skontaktować się z osobą nadzorującą akcję poszukiwawczą, dzwoniąc na numer 605-549-341.