Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Pstrowskiego w Olsztynie

Niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce na terenie Olsztyna, dokładnie przy ulicy Pstrowskiego. Do kolizji doszło między dwoma pojazdami osobowymi, co spowodowało poważne konsekwencje. Dwie osoby zostały poszkodowane na tyle poważnie, że musiały zostać przewiezione do najbliższego szpitala. Władze policyjne apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i przygotowanie się na utrudnienia w ruchu drogowym.

Do tego nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło w dniu 6 listopada, w poniedziałek tuż po godzinie 12:00. Miejsce zdarzenia to ulica Pstrowskiego, na pasie prowadzącym do miejscowości Szczęsne. Dwa samochody osobowe zderzyły się tam ze sobą, co skutkowało hospitalizacją dwóch osób.

Informacje na temat aktualnej sytuacji na drogach podała Komenda Miejska Policji z Olsztyna. Droga w miejscu, gdzie miało miejsce zdarzenie, jest obecnie nieprzejezdna. Kierujący muszą spodziewać się różnych utrudnień w ruchu. Policja nadal bada szczegółowe okoliczności zdarzenia. Dodatkowo, powinniśmy zachować ostrożność w rejonie al. Obrońców Tobruku – od ulicy Iwaszkiewicza aż do skrzyżowania z al. Sikorskiego, gdzie trwają prace dotyczące oznakowania drogowego.