Widowisko teatralne "Rozwiośniło się" w Barczewie, część uroczystości Międzynarodowego Dnia Teatru

W malowniczym Barczewie szykuje się niecodzienne popołudnie pełne teatralnych doznań, skierowane do widzów w każdym wieku – dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. W nadchodzącą środę, 27 marca, na miejscowej scenie odbyć się ma szczególny spektakl, będący integralną częścią obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru.

Ciekawie zapowiadające się przedstawienie pt. „Rozwiośniło się” zostanie zaprezentowane publiczności w barczewskim Skarbcu Kultury Europejskiej. Spektakl ten to autorska opowieść o życiu oraz sztuce radzenia sobie z konfliktami za pomocą dialogu. Przedstawiając znaczenie współdziałania i poszanowania własnej pracy oraz innych osób, przekazuje ważne wartości. W pokazie udział weźmie utalentowany zespół artystyczny „Teatru Poruszenia”, działający przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie, pod batutą Anny Rok.

Predyspozycje artystów do wydobywania na scenie różnorodnych emocji i refleksji w wyjątkowo humorystyczny sposób, gwarantują niezapomniane wrażenia. Organizatorzy obiecują czas pełen magii teatru i inspirujących momentów. W komunikacie pojawia się serdeczne zaproszenie do aktywnego uczestnictwa w tym artystycznym wydarzeniu, które z pewnością zapadnie widzom w pamięć na długie lata.

Wyjątkowe spotkanie z teatrem odbędzie się 27 marca, w środę, o godzinie 17:00 w Skarbcu Kultury Europejskiej, znajdującym się pod adresem ulica Grunwaldzka 15 w Barczewie.