Mecz transmisji na żywo podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2024: Hala Urania w Olsztynie szykuje atrakcje dla kibiców

Rozpoczęcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2024 zbliża się wielkimi krokami. Tylko 7 dni pozostało do momentu, gdy usłyszymy pierwszy oficjalny gwizdek inaugurujący zmagania polskiej reprezentacji. Kibiców już niecierpliwie wyczekuje Hala Urania, proponując im szereg dodatkowych atrakcji w ramach największej Strefy Kibica w regionie.

Chociaż Hala Urania została zaprojektowana specjalnie z myślą o organizacji sportowych spektakli, to jednak nigdy dotąd nie gościła wydarzenia tak dużego kalibru jak to. W Arenie Głównej zgromadzić się będzie ponad 4000 fanów futbolu, którzy będą mogli na żywo kibicować naszym piłkarzom. Do ich dyspozycji będą cztery 20-metrowe ekrany LED, na których będą transmitowane mecze. Jak podkreśla Zbigniew Trzoska, Prezes Spółki Hala Olsztyn, jednym z głównych atutów Strefy Kibica jest możliwość wspólnego przeżywania emocji piłkarskich bez względu na warunki pogodowe, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewniającym doskonałą jakość dźwięku i obrazu.

Strefa Kibica w Hali Urania będzie otwarta dla publiczności 16, 21 i 25 czerwca, w dniach, kiedy mecze rozgrywać będzie polska reprezentacja. Wejście na teren Strefy możliwe będzie godzinę przed rozpoczęciem meczu, a wyjście – godzinę po końcowym gwizdku. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – od licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, przez strefę gastronomiczną, po strefę sportowych aut czy sektor piłkarski, gdzie będzie można porozmawiać z sędziami, zawodowymi piłkarzami czy animatorami. Nie zapomniano również o najmłodszych – dla nich przygotowano specjalną Strefę Kids z malowaniem twarzy, grami i warsztatami.