Wiemy, kto zagra na Olsztyn Green Festival 2021!

Olsztyn Green Festival ma swoje nadzieje mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej. Kolejna edycja wydarzenia ma swoją datę na 13-15 sierpnia tego roku i odbędzie się na plaży miejskiej w Olsztynie. Lokalizacja jeszcze bardziej wzbogaca wydarzenie, ponieważ utwory wielkich polskich artystów zagrane na tle malowniczej scenerii jeziora Ukiel to przeżycie nie do opisania! Bilety na tegoroczną edycję festiwalu są już dostępne w sprzedaży w różnych wariantach cenowych. Jeżeli uwielbiasz tego typu wydarzenia, Olsztyn Green Festival powinien znaleźć się na Twojej liście koncertów wakacyjnych 2021.

Kogo zobaczymy na olsztyńskiej scenie na plaży?

Podczas Olsztyn Green Festival uczestnicy będą mogli zobaczyć jednych z najjaśniejszych polskich gwiazd sceny muzycznej. Plusem festiwalu jest jego nieograniczanie się do jednego rodzaju muzyki. Na  olsztyńskiej plażowej scenie wystąpią znani artyści szeroko pojętego alternatywnego popu, hip-hopu, a także muzycy elektro i jazz. Pierwsi oficjalnie ogłoszeni artyści to: Sanah, Miuosh, Natalia Przybysz, Brodka, Karaś/Rogucki, Sorry Boys, Misia Furtak, Krzysztof Zalewski, Kirszenbaum, Shyness, Muniek i Przyjaciele, Król, Bartek Królik oraz Kwiat Jabłoni. 

Bilety już w sprzedaży! Jakie warianty biletowe są dostępne?

Sprzedaż biletów na Olsztyn Green Festival ruszyła jeszcze w zeszłym roku. Tak wczesne rozpoczęcie sprzedaży świadczy o wielkiej popularności wydarzenia, na które miłośnicy czekają z niecierpliwością. Olsztyn Green Festival trwa to trzy pełne dni koncertowania wraz z ulubionymi artystami. Największym zainteresowaniem cieszy się trzydniowy karnet, który obejmuje możliwość uczestnictwa w całym wydarzeniu i kosztuje niecałe 200 złotych. W puli biletów istnieją również opcje jednodniowe za niecałe 80 zł. Do wyboru mamy poszczególne dni: 13.08 piątek, 14.08 sobota oraz 15.08 niedziela. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz uczestniczyć we wszystkich dniach festiwalu, a zależy Ci na chociaż jednym dniu koncertowania, bilet jednodniowy to idealna opcja dla Ciebie.