Bójka dwóch mężczyzn na ulicach Olsztyna

W środę 11 sierpnia na alei Sybiraków w Olsztynie odbyła się walka dwóch mężczyzn. Co ciekawe, o sytuacji raczej nikt by nie wiedział, gdyby nie miejski monitoring, który wszystko zarejestrował.

Dwaj mężczyźni toczyli bójkę w Olsztynie

Bójka trwała dobre kilka minut i było w niej kilka zwrotów akcji. Gdy wydawało się, że mężczyźni się rozejdą, to postanowili ponownie zmierzyć się na pięści. Ostatecznie jednemu z ich kolegów udało się opanować agresywne osoby, które wyraźnie miały sobie coś do wyjaśnienia.

Zajście na ulicach Olsztyna uwieńczone nagraniem z monitoringu

Całe zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia około godziny 12:30. Na nagraniu widać, że mężczyźni wspólnie dyskutują nad jakimś tematem. Nagle dwóch z nich stanęło naprzeciw siebie. Po chwili obaj zaczęli wyprowadzać ciosy. Starcie toczyło się zarówno w stójce, jak i w parterze. Od samego początku walce przyglądał się jeden z kolegów, który przebywał w tej grupce osób. Niestety jego działania zdały się praktycznie na nic. Chociaż w pewnym momencie Panowie w końcu zakończyli regularną wymianę ciosów i wspólnie poszli dalej.

Po nagraniu, które udało się zarejestrować dzięki kamerom miejskiego monitoringu możemy zobaczyć, że obydwu Panom raczej nie stało się nic poważnego.