Policja poszukuje osoby, która zabrała torebkę z autobusu

Jedna z pasażerek komunikacji publicznej w Olsztynie przez nieuwagę zostawiła swoją torebkę na siedzeniu autobusu. Niestety, torebka nie trafiła do właścicielki, ponieważ zabrała ją inna pasażerka, która w tym samym czasie znajdowała się w pojeździe. Warto dodać, że w torebce znajdowały się m.in. dokumenty, pieniądze oraz telefon. Obecnie w sprawę mocno zaangażowała się policja, która upubliczniła nagrania z monitoringu, na którym znajduje się wizerunek kobiety.

Przywłaszczenie torebki przez pasażerkę w autobusie miejskim

Zdarzenie związane z przywłaszczeniem torebki jednej pasażerki przez drugą miało miejsce w czerwcu tego roku. Niestety, ale do tej pory nie udało się rozwiązać tej sytuacji. Policja wciąż stara się ustalić tożsamość kobiety, która dopuściła się czynu przywłaszczenia cudzej torebki. Z powodu tego, że od kilku miesięcy w sprawie nie ma żadnych postępów, policja zdecydowała się upublicznić nagranie z autobusu, na którym wyraźnie widać wizerunek kobiety.

Zaznaczmy, że poszkodowana kobieta, która straciła torebkę, telefon oraz pieniądze oszacowała swoje straty na około 1600 złotych.

Policja prosi o jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub na temat kobiety, której wizerunek został upubliczniony. Wszyscy świadkowie lub osoby posiadające jakiekolwiek cenne informacje w tej sprawie mogą zgłosić się na Komendę Miejskiej Policji w Olsztynie, drogą mailową lub poprzez kontakt telefoniczny.