Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym na drodze W 595

W niedzielę 26 września doszło do wypadku drogowego na drodze W 595 między Barczewem a Jezioranami. W wypadku uczestniczyły cztery osoby dorosłe oraz jedno dziecko, które poruszały się samochodami, gdzie jeden z nich był marki Audi, a drugi marki Mercedes. Na skutek zdarzenia śmierć poniosły dwie kobiety w wieku 53 i 67 lat.

Śmiertelny wypadek na drodze W 595

Zdarzenie na drodze W 595 między Barczewem a Jezioranami miało miejsce w niedzielę w godzinach wieczornych, tuż przed 18:00. Do wypadku doszło na skutek zderzenia czołowego dwóch pojazdów marki Audi oraz Mercedes. W wypadku zginęły 53-latka oraz 67-latka, które poruszały się samochodem osobowym marki Audi. Wypadek przeżył na szczęście na 4-letni chłopiec.

Policja oraz pogotowie ratunkowe od razu pojawiły się na miejscu. Odpowiednie służby starają się wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku. Dodajmy, że to kolejny wypadek, do którego doszło w ostatnim czasie w powiecie. Niestety, ale ponownie okazał się on śmiertelny. Policja apeluje, aby szczególnie teraz zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się w ruchu drogowym.