Młoda kobieta zaatakowała nożem mężczyznę, który musiał wyskoczyć z okna

Mężczyzna w wieku 34 lat musiał wyskoczyć z okna mieszkania zlokalizowanego na parterze. To wszystko na skutek zranienia przez młodą kobietę, która zadała mu kilka ciosów. Zdarzenie miało miejsce 26 września w niedzielę.

22-latka zraniła nożem mężczyznę w wieku 34 lat

O całej sytuacji natychmiast zostały poinformowane odpowiednie służby bezpieczeństwa. Na miejscu zdarzenia pojawili się zarówno policjanci, jak i ratownicy pogotowia ratunkowego. Mężczyzna w wieku 34 lat, który został raniony nożem, od razu opatrzony został przez ratowników medycznych. Mężczyzna, który odniósł rany od dźgnięcia nożem musiał zostać przetransportowany do szpitala. 

Policjanci wchodząc do mieszkania, w którym doszło do całego zdarzenia, w środku zastali kobietę, która siedziała na fotelu. Jest to 22-letnia kobieta, która jest domniemają sprawczynią całego zajścia, na skutek którego dźgnięty nożem został 34-letni mężczyzna. Jak udało się ustalić policjantom, mężczyzna został zraniony podczas kłótni pomiędzy nim a jego partnerką. Młoda kobieta podczas ostrej wymiany zdań prawdopodobnie sięgnęła po nóż, który znajdował się akurat w zlewie. Dokładne okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja.