Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 593 w gminie Dobre Miasto

Nieopodal Olsztyna dochodzi ostatnimi czasy do sporej ilości wypadków drogowych. Niestety, ale znaczna część z nich kończy się także tragicznie. Podobnie zakończył się wypadek, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 593 między w gminie Dobre Miasto.

Kierowca Audi zginął na miejscu po zderzeniu z drzewem

W gminie Dobre Miasto, na drodze wojewódzkiej 593, a dokładniej na odcinku pomiędzy Międzylesiem a Orzechowem doszło do tragicznego wypadku. Kierowca Audi na tym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, ale obrażenia poniesione przez kierowcę na wskutek wypadku i zderzenia z drzewem były na tyle duże, że zginął on na miejscu.

Droga, na której doszło do wypadku została w tamtym momencie całkowicie zablokowana. Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku. Z pierwszych informacji wynika jednak, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość oraz niedostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze. Biorąc pod uwagę ogromną ilość wypadków w ostatnim czasie w okolicach Olsztyna, policjanci apelują o rozwagę oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się drogami publicznymi.