Wypadek na trasie S51 ze skutkiem śmiertelnym

W niedzielę 3 października doszło do wypadku na trasie ekspresowej S51. W wyniku zdarzenia kierowca jednego z pojazdów uczestniczących w wypadku zginął na miejscu. Drugi kierowca został w ciężkim stanie przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S51

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych na odcinku drogi S51 w kierunku Olsztyna, przy zjeździe do okolicznej miejscowości Olsztynek. W wypadku wzięły udział dwa samochody osobowe. Jeden samochód osobowy był marki BMW, z kolei drugi marki Volkswagen. W wyniku zdarzenia niestety na miejscu zginął jeden z kierowców. Drugi z uczestników wypadku drogowego został przetransportowany do szpitala. W akcji ratunkowej brał udział także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który był niezbędny, aby jak najszybciej przetransportować ciężko ranną osobę do szpitala na terenie Olsztyna.

Kierowcy tego dnia musieli zmagać się z utrudnieniami na tym odcinku drogi. Trasa ekspresowa S51 była zablokowana jeszcze przez pewien czas po wypadku. Na szczęście służby porządkowe szybko zdołały wyznaczyć objazdy dla kierowców.