Tragiczny wypadek drogowy w Olsztynie. Śmierć poniosła dwójka rodzeństwa

Tragiczny wypadek drogowy miał miejsce w nocy z 11 na 12 listopada. Na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Niestety, ale w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła dwójka rodzeństwa. To 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Policja wyjaśnia okoliczności całego zajścia.

Policja poszukuje uczestnika wypadku

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jak już wiemy, dwójka rodzeństwa poruszająca się jednym z samochodów zginęła na miejscu. Z kolei kierowca i osoby poruszające się drugim samochodem uciekł lub uciekły z miejsca zdarzenia. Uczestnikom wypadku udało się oddalić z miejsca jeszcze przed przyjazdem służb bezpieczeństwa. Z tego powodu policja wciąż poszukuje osoby, które były zamieszane w to tragiczne zdarzenie drogowe.

Funkcjonariusze badają okoliczności tragicznego wypadku

Na ten moment wciąż nie znamy dokładnego opisu wydarzeń, które zaszły tej nocy. Wiemy jedynie, że 23-letnia kierująca samochodem osobowym marki Audi A6 była w trakcie wykonywania manewru zawracania na skrzyżowaniu. Z kolei kierowca drugiego samochodu osobowego, który również był marki Audi A8, nadjechał prosto z ulicy Bałtyckiej przemieszczając się w stronę osiedla Redykajny.

Policjantom udało się zabezpieczyć lokalny monitoring, który może zawierać kluczowe informacje na temat tego wypadku drogowego. Na ten moment ciężko jeszcze określić, kto okazał się winowajcą tego zdarzenia. Obecnie śledztwo jest w toku i w ciągu najbliższych dni powinno się sporo wyjaśnić w tej sprawie.