Porażka Indykpolu AZS Olsztyn z Projektem Warszawa

W ostatnim meczu siatkarskim tego sezonu, Indykpol AZS Olsztyn poległ w wyjazdowym spotkaniu w stolicy Polski. Tamtejszy Projekt Warszawa okazał się rywalem zbyt mocnym, pomimo tego, że Olsztynianie mogli zwyciężyć ten mecz w tie-breaku. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem miejscowych w stosunku 3:2.

Dobry początek Olsztynian

Siatkarze z Olsztyna bardzo dobrze weszli w mecz. Toczyli wyrównane pojedynki, a w decydujących momentach pierwszego seta okazywali się lepsi. Dzięki temu pierwsza partia meczu padła ich łupem. Niestety, ale w drugim secie coś złego działo się z siatkarzami AZS-u, przez co polegli oni, zdobywając tylko 15 punktów.

Trzeci set to ponownie dobra gra gości. Warszawiacy jednak nie odpuszczali i ten set skończył się delikatnym zwycięstwem AZS-u. Goście wygrali tego seta do 23 punktów. Czwarta odsłona to niestety ponownie słaba gra Olsztynian. W bardzo słabym stylu polegli oni, zdobywając przy tym jedynie 14 punktów.

Słaby tie-break w wykonaniu gości

Indykpol AZS Olsztyn z nadziejami wszedł w ostatni set tego spotkania. Jednak nie trzeba było długo czekać, aby to gospodarze wyszli na kilku punktową przewagę. Z tego powodu set ostatecznie zakończył się wynikiem 15:8, a cały mecz 3:2 dla Projektu Warszawa.