Agresywny 35-latek uderzał przechodniów. Został zatrzymany

W ostatnich dniach po terenie Olsztyna grasował 35-letni mężczyzna, który zupełnie bez powodu zaczepiał przechodniów, a w niektórych sytuacjach wymierzał nawet ciosy pięścią w twarz. Przemocy z jego strony doświadczyły osoby z różnych dzielnic miasta. Policja już zatrzymała niebezpiecznego agresora i teraz poszukuje osób, które ucierpiały z jego powodu.

Przechodnie informowali policję o agresywnym mężczyźnie

Policja z Olsztyna otrzymała kilka zgłoszeń w związku z zaczepianiem i pobiciem przechodniów przez agresywnego mężczyznę na terenie Olsztyna. Ze strony agresora padały niecenzuralne słowa. Ponadto dochodziło do przepychanek oraz zadawania ciosów pięścią w twarz. Niestety większość z przechodniów nie rozpoznała agresora, ponieważ zazwyczaj atakował on po zmroku.

Policjantom udało się zatrzymać niebezpiecznego 35-latka. Znaleźli oni go pod jednym ze sklepów. W momencie zatrzymania również dyskutował on z innymi osobami, jednak wtedy nie doszło do rękoczynów. Po zatrzymaniu mężczyzna został poddany badaniu alkomatem. Okazało się, że w jego organizmie znajduje się 1,5 promila alkoholu. Policja z Olsztyna teraz poszukuje wszystkich poszkodowanych i prosi, aby każda osoba mająca do czynienia z takim aktem agresji zgłosiła się na policję.