Poszukiwany mężczyzna, który dopuścił się kradzieży około 300 zdrapek

Na terenie jednego ze sklepów w samym centrum Olsztyna doszło do kradzieży. Sprawca ukradł około 300 zdrapek, których wartość wstępnie określono na mniej więcej 1 tysiąc złotych. Policja już rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie. Głównym podejrzanym, który najprawdopodobniej dopuścił się tego zdarzenia jest mężczyzna.

Nagranie z kamery monitoringu

Osoba, która najprawdopodobniej odpowiada za kradzież około 300 zdrapek loterii pieniężnych jest widoczna na jednym z nagrań na monitoringu, który nagrał widok ze sklepu. Do kradzieży doszło już jakiś czas temu, mianowicie 21 października 2021 roku. W tym dniu mężczyzna poprzez wykorzystanie nieuwagi sprzedających połasił się na zdrapki. Pracownicy obsługi sklepu niestety nie zauważyli w porę całej sytuacji, przez co mężczyźnie udało oddalić się od miejsca zdarzenia. Teraz policjanci, którzy poszukują sprawcę przestępstwa, postanowili opublikować w sieci nagranie, aby osoby trzecie być może pomogły rozwiązać sprawę poprzez rozpoznanie wizerunku mężczyzny ze zdjęcia.

Poszukiwania sprawcy, który ukradł około 300 zdrapek loterii pieniężnych

Policja już rozpoczęła śledztwo w całej sprawie. Sprawca jest poszukiwany przez funkcjonariuszy, którzy pracują na wydziale zajmującym się z walką z przestępczością przeciwko mieniu. Na oficjalnej stronie internetowej Miejskiej Komendy Policji w Olsztynie można znaleźć nagranie, które pochodzi z tamtego dnia z monitoringu sklepowego. Na nagraniu wyraźnie widać podejrzanego mężczyznę. To właśnie on najprawdopodobniej odpowiada za kradzież około 300 zdrapek.

Warto wejść na stronę internetową olsztyńskiej Komendy Miejskiej Policji i sprawdzić, czy na opublikowanym filmie przypadkiem nie rozpoznajemy sprawcy. Wizerunek sprawcy jest bardzo wyraźnie widoczny. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrań monitoringu sklepowego powinny zgłosić się na najbliższy Komisariat Policyjny, skontaktować się z Policją telefonicznie lub też przesłać informacje na skrzynkę mailową olsztyńskiej policji.