Grający w piłkę nożną dzik z Olsztyna robi prawdziwą furorę w internecie

Po prostu internetowym viralem stał się filmik, który nakręcono telefonem w Olsztynie na osiedlu Generałów. W roli głównej występuje dzik, jednak akcja nie ma miejsca w lesie, lecz na boisku. Dzik po prostu pojawił się w mieście i wtargnął na boisko. Tam znajdowała się piłka, a dzik jak gdyby nigdy nic po prostu zaczął grać w piłkę.

Niecodzienna sytuacja z udziałem dzika w Olsztynie

Akcja na boisku z udziałem dzika rozegrała się kilka dni temu na osiedlu Generałów w Olsztynie. Zwierzę pojawiło się na boisku i zaczęło bawić się piłką. Na początku dzik zaczął delikatnie obwąchiwać piłkę, następnie zaczął ją turlać, aby potem po prostu zacząć ją uderzać i za nią biegać. Taki obrót spraw nieco zdziwił wszystkich zgromadzonych w pobliżu. Jedna z osób, która była naocznym świadkiem tego niecodziennego wydarzenia postanowiła wyjąć telefon i wszystko uchwycić za pomocą kamery.

Dzięki filmikowi nagranemu przez osobę będącą świadkiem tego wydarzenia wszyscy internauci zobaczyli dzika, który gra w piłkę. Film został umieszczony w internecie na popularnej platformie społecznościowej TikTok. Stał się on tak dużym hitem, że niedługo po jego dodaniu na TikToku filmik uzyskał aż ponad 50 tysięcy polubień. Filmik ze zwierzakiem biegającym za piłką po boisku na osiedlu Generałów w Olsztynie znajdziemy bez problemu zarówno na platformie TikTok, Youtube, jak i innych miejscach w internecie.

Dziki zmorą Olsztyna

Przypomnijmy, że dziki niestety od dawna pojawiają się w różnych częściach miasta Olsztyna. Dziki z Olsztyna od dawna grasują po tutejszych terenach zabudowanych i wydaje się, że chyba już każdy słyszał o tych nietypowych zachowaniach dzików. Warto dodać, że problemy z dzikami w mieście dotyczą nie tylko Olsztyna. Również i inne miasta (np. Gliwice o czym więcej w artykule na GliwiceInfo.pl) mają kłopoty z dzikimi zwierzętami, które po prostu coraz śmielej wchodzą do większych aglomeracji.