Na olsztyńskich Nagórkach doszło do kolizji samochodowej

W piątek, dnia 29 maja mniej więcej o godzinie 16:00 miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Na olsztyńskich Nagórkach doszło do kolizji samochodowej, w której brały udział dwa samochody osobowe. Jednym z nich był samochód osobowy marki Skoda, a drugim z nich był samochód osobowy marki Ford.

Kolizja samochodowa na olsztyńskich Nagórkach

Pierwsze informacje o zdarzeniu drogowym podał serwis internetowy nadrogach.pl. Zderzenie samochodów miało miejsce nieopodal skrzyżowania ulic Orłowicza oraz Synów Pułku. Na miejscu od razu pojawili się funkcjonariusze, którzy starali się ustalić dokładne okoliczności zajścia. Według początkowych ustaleń funkcjonariuszy możemy wywnioskować, że w kolizji drogowej wzięły udział dwa samochody osobowe. Jeden z samochodów biorących udział w kolizji drogowej na olsztyńskich Nagórkach był samochód marki Skoda. Z kolei drugi samochód osobowy biorący udział w zdarzeniu drogowym był samochód marki Ford.

Kierowca Skody prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na kierowcy Forda

Jak udało się wstępnie ustalić policjantom, prawdopodobnym winowajcą tej sytuacji był mężczyzna 43-latek, który zasiadał za kierownicą samochodu osobowego marki Skoda. To prawdopodobnie on nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, co spowodowało zderzenie z samochodem marki Ford.

Oczywiście na miejscu zdarzenia na olsztyńskich Nagórkach pojawiła się nie tylko policja, lecz również i straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W przypadku straży pożarnej były to dwa zastępy. W wyniku wypadku jedna osoba została zabrana do szpitala.