Zarząd Dróg Zieleni i Transportu zamalował wulgarne napisy na elewacji mosty przy ulicy Pieniężnego

W ostatnim czasie dość głośno było o wulgarnych napisach, które znajdowały się na elewacji mostu mieszczącego się na ulicy Pieniężnego w Olsztynie. Na elewacji mostu widać było głównie wulgarne napisy. Głośno zrobiło się o nich po filmiku, który dodał jeden z mieszkańców Olszyna na profilu TikTok. Na filmiku widać komentarz dziecka, które powiedziało „ale dziwna, długa ryba”. Oczywiście nie było ono świadome wulgarności tego wątpliwego dzieła.

Wulgarne napisy i obrazki na elewacji mosty na ulicy Pieniężnego w Olsztynie

Po publikacji filmiku na popularnej platformie TikTok filmik dość szybko zaczął się rozprzestrzeniać. W pewnym momencie osiągnął ponad 30 tysięcy unikalnych odwiedzin przez innych użytkowników. Na pewno powodem tak dużej popularności był nietypowy komentarz dziewczynki przejeżdżającej na hulajnodze, która wulgarny rysunek skomentowała słowami „ale dziwna, długa ryba”. Komentarz rozbawił również samego nagrywającego, który z pewnością zdziwił się słysząc te słowa.

Zamalowano wulgarne napisy i rysunki na elewacji olsztyńskiego mostu przy ulicy Pieniężnego

W kilka dni wspomniany wcześniej filmik zdobył sporą popularność w sieci. Być może właśnie to sprawiło, że sprawą postanowił zainteresować się Zarząd Dróg Zieleni i Transportu. Wulgarne napisy oraz obrazki zostały na całe szczęście już zamalowane. Na pewno takie miejsce publiczne powinno prezentować się znacznie bardziej okazale. Miejmy nadzieję, że teraz elewacja mostu przy ulicy Pieniężnego oraz architektura w innych częściach miasta pozostanie w nienaruszonym stanie.