Samolotem z Jasionki do Olsztyna? To już możliwe!

Od piątku, dnia 17 czerwca, oficjalnie poruszają się samoloty na linii Jasionka – Olsztyn. Połączenie zostało oficjalnie uruchomione przez sieć lotniczą LOT. Na ten moment wiadomo, że linia ta będzie otwarta do 5 września. Na pewno jest to spore udogodnienie dla wielu osób podczas okresu wakacyjnego. W tym czasie sporo osób podróżuje i takie połączenie samolotem powinno usprawnić podróżowanie i przemieszczanie się w różnych celach.

Loty z Jasionki do Olsztyna dwa razy w tygodniu

Oczywiście samolot z Jasionki do Olsztyna nie będzie kursował każdego dnia. Na ten moment podróżniczy będą mogli korzystać z przelotów na trasie Jasionka – Olsztyn dwa razy w tygodniu. Mowa tutaj o poniedziałku i piątku. Obydwa starty będą odbywały się w godzinach wieczornych, bowiem w poniedziałek samolot wystartuje o godzinie 19:55, a w piątek o godzinie 20:00.

Samoloty będą kursować również z Olsztyna do Jasionki

Można się domyśleć, że oczywiście samolot będzie kursował także w drugą stronę, a więc z Olsztyna do Jasionki. Ten kurs w poniedziałki rozpocznie się o godzinie 18:15, z kolei w piątek o godzinie 18:20. Jak mówią osoby związane z portem Olsztyn-Mazury, trasa ta ma cieszyć się naprawdę sporym zainteresowaniem podczas okresu wakacyjnego.