Port Olsztyn-Mazury wprowadził nowy zimowy rozkład lotów

Jak co roku, tak samo i teraz zmienia się rozkład lotów w porcie Olsztyn-Mazury. W nowym rozkładzie wciąż będzie można podróżować bezpośrednio do Krakowa, Londynu, czy też Dortmundu. Zmianie ulegają jednak dni oraz godziny lotów. Jak będzie prezentował się zimowy rozkład lotów w porcie Olsztyn-Mazury?

Zimowy rozkład lotów w porcie Olsztyn-Mazury

Nadejście jesieni zwiastuje zmiany w rozkładzie lotów w porcie Olsztyn-Mazury. Nowy rozkład będzie obowiązywał od dnia 30 października 2022 roku do dnia 25 marca 2023 roku. W rozkładzie znajdować będą się połączenia z oferty stałej. W niektórych przypadkach zmianie ulegną jedynie dni i godziny lotów. Tak jest np. w przypadku lotów do Krakowa, które będą realizowane w piątki i niedziele przez samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT, czy też w przypadku lotów do Dortmundu, które odbywać będą się samolotami Wizz Air we wtorki i soboty. Zmiany można zauważyć także w przypadku lotów do Londynu Luton, które będą odbywać się samolotami Wizz Air w czwartki i niedziele oraz do Londynu Stansted samolotami Ryanair w czwartki i niedziele.

Warto dodać, że letni sezon w porcie Olsztyn-Mazury był bardzo udany. Pasażerowie dość ochoczo korzystali zarówno z połączeń zagranicznych, jak i krajowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim loty do Rzeszowa, Wrocławia i Krakowa. Dlatego też firma Ryanair już teraz jest zainteresowana wznowieniem tych samych połączeń na przyszły rok, a dokładniej na letni rozkład połączeń lotów portu Olsztyn-Mazury.