Mężczyzna spał w wiacie śmietnikowej. Był poszukiwany

Policja w Olsztynie dostała zawiadomienie o mężczyźnie, który znajduje się na terenie jednej z wiat śmietnikowych. Po przybyciu na miejsce okazało się, że rzeczywiście w wiacie znajduje się mężczyzna, który może być w okolicznościach zagrażających zdrowiu i życiu. Policjanci od razu zainterweniowali.

Mężczyzna śpiący w wiacie śmietnikowej okazał się być poszukiwany

Policjanci zainterweniowali wobec zgłoszenia o znajdującym się mężczyźnie w wiacie śmietnikowej. Zgłoszenie miało miejsce w środę, dnia 30 listopada, mniej więcej o godzinie 6:00. Funkcjonariusze policji na miejscu sprawdzili w jakim stanie zdrowia znajduje się mężczyzna. Okazało się, że jest on przytomny. Potem przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że w jego organizmie krąży aż ponad 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze policji sprawdzili także tożsamość mężczyzny. I odkryli, że 27-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Miał on do odbycia karę za popełnione wcześniej drogowe przestępstwo. W więzieniu miał odbyć karę 180 dni pobytu. Policjanci z Olsztyna zatrzymali 27-letniego mężczyznę i odprowadzili do aresztu.