Kolejne spotkanie władz Stomilu Olsztyn z władzami miasta w sprawie dofinansowania

W ostatnim czasie sporo mówi się o negocjacjach dotyczących dofinansowania dla klubu Stomil Olsztyn od miasta Olsztyn. Do kolejnego spotkania doszło we wtorek. Głównym tematem poruszonym na spotkaniu było ewentualne wsparcie finansowe w przyszłym roku od miasta właśnie dla klubu.

Na ten moment miasto nie przeznaczy pieniędzy na klub

Miasto Olsztyn z każdym kolejnym tygodniem zdradza szczegóły dotyczące budżetu miasta na 2023 roku. Teraz okazuje się, że w planach nie ma wsparcia finansowego na przyszły rok dla olsztyńskiego klubu Stomil. Decyzję o braku wsparcia drugoligowego klubu piłkarskiego z Olsztyna przekazał sam prezydent Olsztyna, dlatego teraz władze klubu mają jeszcze nadzieję, że radni miasta w jakiś sposób postarają się zmienić tę decyzję. Szczególnie, że mogą oni zgłosić poprawki do budżetu na nadchodzący rok. Nie wydaje się jednak, aby były jakieś większe szanse na taki obrót spraw.

Informacje dochodzące z klubu mówią, że na całe szczęście brak dofinansowania klubu sportowego pieniędzmi pochodzącymi z miasta Olsztyn, nie powinno wpłynąć w jakikolwiek sposób na funkcjonowanie klubu.