Stomil Olsztyn z nowym Sponsorem Głównym

Nowym Sponsorem Głównym Stomilu Olsztyn został Polimex Mostostal. Od dłuższego czasu kibice oraz osoby związane z olsztyńskim Stomilem czekały na tę wiadomość. I się doczekali – Polimex Mostostal został oficjalnie już Sponsorem Głównym Stomilu Olsztyn.

O nowej umowie sponsorskiej

W ramach umowy sponsorskiej logotyp Polimexu Mostostal będzie widniał na koszulkach Stomilu Olsztyn już od następnego spotkania, kiedy to rywalem będzie Garbarnia Kraków. Na początku logotyp będzie znajdował się na przodzie koszulki, jednak później ma widnieć również na rękawach strojów oraz na banerach znajdujących się wokół stadionu. Logotypów firmy Polimex Mostostal nie zabraknie również na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych i klubowych, takich jak bilety, karnety, grafiki w social mediach, czy też filmy wideo w Internecie.

Polimex Mostostal S.A. to działająca od 1945 roku firma działająca w branży inżynieryjno-budowlanej. Jest to wykonawca generalny w zakresie przemysłowego budownictwa. Przedsiębiorstwo także produkuje i eksportuje stalowe konstrukcje, ale nie tylko. Firma zajmuje się realizacją różnych inwestycji nie tylko w kraju, ale także poza granicami Polski.