Wyłowiono ciało 30-letniego mężczyzny, który od kilku dni był poszukiwany

W piątek, dnia 10 marca po raz ostatni widziano 30-letniego mieszkańca gminy Biskupiec. Wtedy wyszedł on z domu i nikt z jego bliskich nie miał z nim kontaktu. Stąd też prowadzono intensywne poszukiwania 30-letniego mężczyzny. Teraz poszukiwania się zakończyły – ciało 30-latka wyłowiono z rzeki Łyny w Olsztynie.

Ciało wyłowione z olsztyńskiej rzeki Łyny

Kilkudniowy brak kontaktu z rodziną i bliskimi spowodował, że funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Według informacji, do których dotarła policja, mężczyzna mógł być widziany również w sobotę, dnia 11 marca w Olsztynie. Około godziny 00:00 miał przebywać na terenie Starego Miasta. Funkcjonariusze policji cały czas szukali tropów i prowadzili działania, których celem było odnalezienie zaginionego mężczyzny. Niestety, ale poszukiwania zakończyły się tragicznym odkryciem ciała w rzece Łyna w Olsztynie. Ciało zostało odkryte we wtorek po południu.

Znalezione ciało 30-letniego mieszkańca gminy Biskupiec niedługo będzie poddane badaniom sekcyjnym. Na miejscu odkrycia ciała pojawili się funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Obecny był również technik kryminalistyki. Wszystkie odbywające się na miejscu czynności nadzorował prokurator. Obecnie policja i śledczy pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zaginięcia i śmierci 30-letniego mężczyzny.