Nadchodzi Olsztyn Green Festival – weekend pełen muzyki i ekologicznych atrakcji

W najbliższy weekend na muzyczne miłośniki od czeka niezapomniana impreza – Olsztyn Green Festival. To wydarzenie, które łączy w sobie muzyczny pęd z błogim odpoczynkiem, a także pasją do muzyki na żywo, może okazać się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają odmiany. Szczególnie biorąc pod uwagę niesamowity skład artystów, którzy pojawią się na scenie w ciągu trzech dni festiwalu. Wśród nich znajdą się Dawid Podsiadło, Sokół i Pono, duet Kacperczyk, Brodka oraz Błażej Król.

Co jednak odróżnia ten festiwal od innych, to mnogość atrakcji dostępnych pomiędzy koncertami. Teren festiwalu zamienia się w prawdziwe miasteczko pełne różnorodnych stref EKOaktywności. Uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w edukacyjne ekowarsztaty, gdzie będą mogli stworzyć własne dzieła sztuki poprzez malowanie recyklingowych butelek.

Intrygująca jest również możliwość zdobycia karnetów na przyszłoroczną edycję Olsztyn Green Festival. Wystarczy zebrać i oddać do recyklingu odpowiednią ilość plastikowych butelek. Ale to nie wszystko – warto również zajrzeć do specjalnej wymienialni ubrań, porozmawiać o wegańskim jedzeniu, skonsultować swoją pielęgnację skóry z kosmetologiem lub po prostu odprężyć się w strefie chillu. To tylko niektóre z ekoaktywności przygotowanych dla uczestników tej wyjątkowej imprezy w Olsztynie.