Ikona polskiego rocka, Lady Pank, na koncercie w Olsztynie!

Imprezy muzyczne CHWACKO w Amfiteatrze Olsztyn zapowiadają kolejną emocjonującą noc dla miłośników muzyki! 19 sierpnia, o godzinie 20:00, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie ma zaszczyt gościć legendarny zespół Lady Pank. Koncert ten będzie częścią cyklu akustycznych wystąpień znanych jako MTV Unplugged.

Zespół Lady Pank zostaje tym samym dwunastym reprezentantem Polski, który otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w tym prestiżowym programie. Po wydaniu płyty w ramach MTV Unplugged, grupa wyruszyła w trasę koncertową pod tą samą nazwą po całej Polsce, przyciągając tłumy fanów swoim odświeżonym image.

Z powodu ponad czterdziestoletniej kariery Lady Pank, koncert MTV Unplugged jest pełen największych hitów zespołu. Jednak tym razem, znane utwory zostały zinterpretowane na nowo, co dało unikalne aranżacje.

Koncert w olsztyńskim Amfiteatrze będzie miał miejsce w unikalnej oprawie wizualnej, inspirowanej premierowym koncertem z czerwca 2022 roku. Na scenie, oprócz Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – kluczowych postaci zespołu, pojawi się stała sekcja rytmiczna w składzie Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz. Zespół wspomogą także Wojtek Olszak na fortepianie, Marcin Nowakowski na saksofonach oraz Michał Sitarski na gitarze.