Nietypowe przeprosiny na olsztyńskim autobusie: tajemnicza Alicja przeprasza Kamila

Jednym z olsztyńskich autobusów miejskich, w szczególności tymi poruszającymi się na trasie z Płoskiego (Tęczowy Las) do Galerii Warmińskiej przy ul. Sikorskiego, można zaobserwować nietypową wiadomość. Jest to wyjątkowe przeprosiny, które skierowane są do pewnej osoby o imieniu Kamil przez kobietę nazywającej się Alicja. Zaskakująco, te przeprosiny nie zostały przekazane w tradycyjny sposób, ale poprzez umieszczenie ich na tylnym panelu jednego z autobusów miejskich.

Wiadomość brzmi konkretnie: „Panie Kamilu, proszę mi już wybaczyć… Alicja”. Co jest równie ciekawe, te przeprosiny pojawiły się na linii 205, która jest jedną z krótszych tras w Olsztynie i obsługuje tylko 13 przystanków. Można zatem spekulować, że być może w okolicach Jarot mieszka ktoś, do kogo skierowane są te publiczne przeprosiny.

Kiedy jednak rzecznik MPK Olsztyn, Jerzy Kant, został zapytany o źródło tych przeprosin, ujawnił, że reklama była prowadzona przez agencję reklamową na zlecenie prywatnej osoby. Agencja ta, po otrzymaniu zlecenia, zamieściła przeprosiny na autobusie jako część umowy z MPK.