Poszukiwany przez policję sprawca dewastacji szopki bożonarodzeniowej w Dobrym Mieście

W miejscowości Dobre Miasto, funkcjonariusze policyjni są w trakcie wyjaśniania szczegółów zdarzenia, które doprowadziło do uszkodzenia dwóch figur reprezentujących szopkę bożonarodzeniową. Zdarzenie miało miejsce w samym sercu miasta. Łączna wartość strat została oszacowana na sumę 1600 złotych. Policja apeluje do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby widocznej na nagraniu wideo, o najszybszy możliwy kontakt.

Pracownicy Komisariatu Policji w Dobrym Mieście nadzorują postępowanie dotyczące aktu wandalizmu polegającego na zniszczeniu dwóch postaci z szopki bożonarodzeniowej, które stały na Placu Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w tym mieście. Incydent miał miejsce 12 stycznia 2024 roku, około godziny 20. Szacunkowa wartość poniesionych strat wynosi 1600 złotych.

Zaangażowani w śledztwo policjanci podjęli decyzję o upublicznieniu fragmentu materiału z monitoringu, który został zabezpieczony. Wideo nie prezentuje bezpośrednio osoby, która mogłaby być zaangażowana w omawiane zdarzenie, ale możliwe jest, że na podstawie tego materiału uda się ustalić jej dane osobowe.