Kobieta za kierownicą Mercedesa spowodowała kolizję koło Dobrego Miasta

W okolicy Dobrego Miasta, w niedzielę 11 lutego, tuż przed godziną czternastą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Incydent ten wywołał utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu ruchu na drodze krajowej numer 51, dokładnie na wysokości skrzyżowania prowadzącego do Spręcowa.

Zgodnie z początkowymi ustaleniami policjantów, którzy interweniowali na miejscu wypadku, wynika, że do kolizji doszło przez 26-letnią kobietę, kierującą mercedesem. Kobieta nie przestrzegała zasady pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do uderzenia w volkswagena. W obu pojazdach łącznie znajdowało się cztery osoby, a dwa z nich prawdopodobnie zostały przewiezione do szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej.

Aktualnie funkcjonariusze policji starają się wyjaśnić wszystkie szczegóły powyższego zdarzenia i apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Na chwilę obecną ruch na wspomnianej drodze jest już całkowicie przywrócony i odbywa się bez żadnych przeszkód.

Na miejscu zdarzenia, oprócz policji, działały również jednostki straży pożarnej – zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej ze Spręcowa oraz strażacy z olsztyńskiej jednostki.