Tragiczne odkrycie w Ostródzie: Małżeństwo z ranami kłutymi odnalezione w swoim domu

W środę w jednym z mieszkań na ulicy Demokracji w Ostródzie odkryto szokujące znalezisko. Wewnątrz domu leżały ciała mężczyzny i kobiety, które okazały się być małżeństwem. Ofiary były w wieku 57 i 49 lat.

Informację o tragicznym odkryciu przekazał asystent sztabowy Rafał Jackowski, członek zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Według jego relacji, policjanci dowiedzieli się o dwóch znalezionych ciałach w mieszkaniu w Ostródzie i natychmiast udali się na miejsce. Na miejscu potwierdzili, że ofiarami były dorosłe osoby około 50. roku życia – mężczyzna i kobieta. Aktualnie funkcjonariusze intensywnie pracują na miejscu, a wstępne ślady sugerują, że śmierć pary mogła być spowodowana przez działania osób trzecich.

Zgłoszenie do policji wpłynęło kilka godzin po rzekomym zdarzeniu. Eksperci kryminalistyczni są obecnie na miejscu, gromadząc dowody i przesłuchując świadków. Policja rozważa wszystkie możliwe scenariusze, a szczegółowe okoliczności oraz motywy zdarzenia będą przedmiotem śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratury.

Według nieoficjalnych informacji, ciała odkrył inny członek rodziny, który nie był w stanie dostać się do mieszkania i wezwał służby ratunkowe. Po siłowym wejściu do domu, znaleziono tam dwa ciała z ranami kłutymi. Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie zarządził alarm w całej jednostce, a policja nawiązała kontakt z córką zmarłego małżeństwa, około 30-latką, która ma dostarczyć informacje, które mogą pomóc w ustaleniu przebiegu tych tragicznych wydarzeń.