Bezpośrednie zderzenie koło Jezioran – droga na okres całkowicie zamknięta

Wyjątkowo niebezpieczny incydent drogowy miał miejsce we wczesnych godzinach porannych w środę, 19 czerwca. Przed siódmą rano, na odcinku drogi wojewódzkiej numer 595, które łączy Barczewo z Jezioranami, doszło do dramatycznego zdarzenia. Wypadkowi, który miał miejsce w pobliżu miejscowości Stare Włóki, towarzyszyły okoliczności niezwykle niebezpieczne.

Pomiedzy samochodem osobowym marki Citroen a pojazdem ciężarowym doszło do bezpośredniego zderzenia. Zjawisko to miało miejsce około pięć kilometrów od granic Jezioran na wspomnianej wcześniej trasie wojewódzkiej numer 595. Sytuacja ta była wyjątkowo poważna i niebezpieczna.

Konsekwencje tego wypadku były poważne. Dwie osoby odniosły obrażenia w wyniku kolizji. Natychmiast zostały przetransportowane do najbliższego szpitala, gdzie otrzymały niezbędną pomoc medyczną.

Sytuacja na drodze była skomplikowana. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana, a ruch był możliwy dopiero po pewnym czasie, ale odbywał się wahadłowo.

Na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe. Jednostki straży pożarnej z Jezioran, Barczewa, Olsztyna oraz Biskupca skoordynowały swoje działania, aby jak najszybciej usunąć skutki zdarzenia. Oczywiście, na miejscu była także policja i pogotowie ratunkowe, które udzielały pierwszej pomocy poszkodowanym i zapewniały bezpieczeństwo na drodze.